Військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

0 комментариев

З метою формування патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, 15 травня 2019 року на базі Кам’янського НВК було проведено І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри “Сокіл” (“Джура”), в якій взяли участь найкращі команди закладів загальної середньої освіти Ізюмського району.

Під час проведення змагань учні продемонстрували відповідні знання, вміння та навички з вогневої підготовки, долікарської допомоги, військово-історичного конкурсу, туризму та фізичної підготовки. Першою серед команд у конкурсі “Впоряд” та “Туризм” стала команда Довгенківського НВК, найкращими серед майбутніх “лікарів” визнано команду Чистоводівського НВК; у змаганнях з вогневої підготовки перемогу здобули козаки з Кам’янського НВК; першими у конкурсі “Відун” стала команда з Іванчуківської ЗОШ.

Абсолютним переможцем І (районного) етапу гри стали юні “козаки” з Кам’янського НВК; друге місце у рої з Довгеньківського НВК; третє місце посіли майбутні захисники з Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.