Свято Останнього дзвоника

0 комментариев

31 травня в 11 закладах освіти району пролунали останні дзвоники, сповістивши 1024 школяра про закінчення навчального року. Для 72 одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя.
Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.
Багато було сказано теплих слів на адресу вчителів, які своєю щоденною працею навчили своїх вихованців здобувати перемоги у шкільному житті, долати труднощі та перешкоди. Не менше вітань, а також мудрих настанов і порад пролунало на адресу випускників та їхніх батьків.
За доброю традицією керівники району цього дня відвідали заклади освіти, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного Ізюмського краю.
Пролунав останній дзвоник. Ще один навчальний рік позаду. Тож зичимо усім школярам корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдалих вступних іспитів та успіхів на подальшому шляху!