Районні змагання з футболу на приз Клубу “Шкіряний м’яч”

0 комментариев

02 жовтня 2019 року на штучному майданчику с.Куньє відбулись районні змагання з футболу на приз Клубу “Шкіряний м’яч” серед збірних команд закладів загальної середньої освіти району (вікова група U-13), в яких взяли участь 7 команд.
Переможцями стали футболісти КЗ “Оскільський ліцей”, які у фіналі перемогли команду Левківської ЗОШ. У матчі за третє місце юні спортсмени Липчанівського НВК поступились команді КЗ “Бугаївський ліцей”. Кращими футболістами змагань стали: Бережний І. (КЗ “Оскільський ліцей”), Козоброд Р. (КЗ “Бугаївський ліцей”), Вєтров Д. (Левківська ЗОШ І-ІІІ ст.). Всі команди-призери та кращі футболісти були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками, які були надані сектором у справах молоді та спорту Ізюмської райдержадміністрації.