Олімпійський тиждень в закладах освіти району

0 комментариев


Відомий український письменник писав: «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного». І це правда, адже Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила. Олімпійські ігри – це дружба, завзятість, воля до перемоги; це красивий і чесний спорт.

Кожного року на початку вересня  в закладах освіти району проводиться Олімпійський тиждень з метою популяризації фізичної культури та спорту.
Цьогоріч розпочався він 7 вересня з урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор.
Для учнів початкової та середньої ланки було проведено спортивні змагання «Веселі старти», в яких команди змагалися на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Для учнів старших класів організовано ігри: футбол, волейбол, змагання з легкої атлетики. В закладах організовано конкурс малюнків “В здоровому тілі здоровий дух”, проведені виховні години “Спорт у моєму житті”, в шкільних бібліотеках діяли виставки літератури “Я – за здоровий спосіб життя”.
У п’ятницю,11 вересня, в усіх закладах освіти відбувся Олімпійський урок в 9- 11 класах, на якому було висвітлено історію Олімпійських ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських іграх.
Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено грамотами та подарунками.