Дитячий садок​​ онлайн

0 комментариев


Під час карантину існує багато можливостей для навчання дітей шкільного віку за допомогою телебачення та інтернету. Тепер також з’явився сайт, де діти віком від 4 до 6 років можуть провести свій час.
Сайт віртуального дитячого садочку працює на базі віртуальної платформи емоційної підтримки, яку створив Моніторинговий центр з протидії COVID-19.
Проєкт “Дитячий садок онлайн” створений на базі Освітнього хабу міста Києва, ним можуть безкоштовно користуватися діти з усієї України.
Заєреструвавшись, тут можна знайти багато активностей на кожен день, а до розробки занять запросили професійних викладачів та фахівців з виховання дітей.
Платформа працюватиме протягом всього карантину з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів). Онлайн садочок для дітей має такий розклад:
10:00 – Казка-йога
11:00 – Англійська для дітей
12:00 – Розвиваюче заняття
12:30 – Бонусне заняття. Воно не входить до обов’язкової щоденної програми дитячого садку онлайн і публікується в окремі дні.
Усі заняття доступні у записі для повторного перегляду на постійній основі. Детальніше ознайомитись з розкладом можна у розділі «Заходи».